Звернення № 2430

#2430 створено 13 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Ушакова, 17А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.444864, 35.015137
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Здесь мусор в таком состоянии в основном все время. Крайне редко убирают. Ветер постоянно разносит мелкий мусор. Фото от 12.03.2018

13.03.2018, 12:20 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2018, 12:22 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2018, 14:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.04.2018, 15:07 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Станіславе Олександровичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

13.04.2018, 09:42 Спростування виконання Заявником.

Мусор вокруг мусорных баков никто не убирал!
Баки стали вывозить, а вокруг ни разу никто не чистил в 2018 году!
Его постоянно разносит ветер.
Фотографии от 13.04.2018: https://photos.app.goo.gl/nm83OuSnfPBnFuZP2

Статус: Відхилено Заявником