Звернення № 2427

#2427 створено 13 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Олександра Оцупа, 7Д, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.492205340219, 35.117396190763
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Квітня 2018

НЕ ВИКОНАНО

стихійне звалище, зливають речовини типу мазуту і бітуму

13.03.2018, 12:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.03.2018, 12:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2018, 14:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

11.04.2018, 15:10 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Сергію Степановичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

14.05.2018, 16:19 Спростування виконання Заявником.

ось так виконано https://ibb.co/album/mQUkva

Статус: Відхилено Заявником