Звернення № 2420

#2420 створено 12 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Делегатський провулок, 3/5, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.472068, 30.478337
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 11 Квітня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Другий тиждень (з початком снігопадів) сміття вивозиться нерегулярно і тільки те, що міститься у баках. Залишки накопичуються і активно розкидаються сміттярями навколо.

12.03.2018, 09:57 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.03.2018, 09:57 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.04.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено