Звернення № 2415

#2415 створено 12 Березня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Малокитаївська, 73, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.394237, 30.530015
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 11 Квітня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Огромная куча мусора

12.03.2018, 10:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.03.2018, 10:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

12.04.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено