Звернення № 2412

#2412 створено 7 Березня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: улица Заводская, Старобільськ, Луганська область, Україна, 92701
Координати сміттєзвалища: 49.271978179248, 38.91230084002

НА РОЗГЛЯДІ

Добрий день! Я, Імаметдінова О.В., старобільчанка, звертаюсь до Міністерства з приводу постійного сміттєзвалища на пункті збору ТПВ біля нашого будинку. Я направляла листа міському голові, Я.М. Літвіновій від імені 55 старобільчан для вирішення даного питання, але відповідь мера повністю не задовільнила містян. Виявилось, що частина громадян, які підписались - боржники КП ”Благоустрій”, яке вивозить сміття. Наголошую, що жителі не бачуть роботи КП з боржниками, ні у пресі, ні на під*їздах списків боржників не було і немає.Замість того за рік була піднята платня за послугу на 120% для тих, хто платить постійно, тобто нас двічі покарали - сміттєзвалищем і підвищенням тарифу. Просимо розібратись з даною ситуацією, провести віртуальне обстеження даного пункту і встановити, чи належним чином і згідно Законів Украіни та Державних санітарних норм встановлений цей пункт. Просимо посприяти наведенню порядку з даним питанням: накладанню міським головою штрафів на боржників, також активізуванню роботи КП з боржниками, зниженню тарифів, встановленню огорожі у вигляді металевої сітки згідно Держ. Санітарних норм, встановленню замка на пункті. Прошу переглянути коментарії та відгуки старобільчан на дану проблему у Фейсбуку: Звернення до мера: https://www.facebook.com/groups/256357974775131/permalink/378581302552797/ Відповідь КП ”Благоустрій” та коментарі містян: https://www.facebook.com/groups/256357974775131/permalink/380472372363690/?comment_id=380733319004262 Знову мій пост щодо звалища https://www.facebook.com/groups/256357974775131/permalink/379683245775936/ та моє відео ”Погляд на проблему Старобільська очами маленької містянки” https://www.facebook.com/groups/256357974775131/permalink/370332140044380/ Дякую, сподіваємося, що Ви допоможете навести порядок! З повагою, О.В. Імаметдінова

07.03.2018, 13:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

07.03.2018, 13:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця