Звернення № 2377

#2377 створено 19 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Дементьєва, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.504267, 34.99039
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 21 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

По данному адреск находится свалка бытового мусора, которая является домом для бездомных собак мимо которых нельзя спокойно пройти. Прошу принять меры по устранению этой свалки

19.02.2018, 23:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.02.2018, 23:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

20.02.2018, 14:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

20.03.2018, 16:01 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Костянтине Юрійовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку. Дякуємо та за повагою ДЕтаПР ОДА.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

21.03.2018, 14:03 Спростування виконання Заявником.

В ответе указано, что свалка будет устранена в 2018 году. Пока что свалка по данным координатам не изменилась!

Статус: Відхилено Заявником