Звернення № 2375

#2375 створено 19 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Соляна, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.465224062785, 30.490046180785
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 21 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Повтор заявки про мусорную свалку, которую никто никогда не убирает, а периодически сжигают. На ул.Соляная 25-27 за гаражным кооперативом ”Соляной”

19.02.2018, 23:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.02.2018, 23:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.03.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено