Звернення № 2370

#2370 створено 13 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: бульвар Платонова, 1А, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.397485, 35.027845
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Березня 2018

ВИКОНАНО

Свалка ёлок. Сегодня уже 13 февраля.

13.02.2018, 10:23 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.02.2018, 10:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.02.2018, 15:13 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.03.2018, 16:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Євгене Вікторовичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку впродовж трьох місяців. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

22.03.2018, 10:29 Підтвердження виконання Заявником.

Не прошло и месяца, как убрали.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником