Звернення № 2369

#2369 створено 13 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Шкільна вулиця, Новопілля, Дніпропетровська область, Україна, 53003
Координати сміттєзвалища: 47.948535239667, 33.525434732437
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Прошу навести лад і притягнути до відповідальності осіб, що винні у свідомому забрудненню водних ресурсів та території. Проблема полягає в тому, що керівний склад Новопільської сільської ради (Мелетич В.М. – голов, Бахарева Л.А. – виконуюча обовʼязки) та КП Новопілля свідомо приховує факт несанкціанованого витоку каналізації за селом Новопілля біля фекальної станції підвідомчої КП Новопілля. Вже декілька років каналізаційні стоки не перекачуються і не доходять до підприємства КП Кривбасводоканал, при тому, що населення сплачує за послуги водовідведення. Вся каналізація сочиться із під землі витікає на зовні створивши штучний ставок, а згодом перетікає у сусідній ставок. Небезпека полягає ще у тому, що ставок зʼєднаний із каскадною системою ставків очищеної води підприємства КП Кривбасводоканал. Наголошує на тому, що треба провести незалежну експертизу тому, що керівництво Новопільської сільської ради всіляко приховує факти і масштаби проблеми. Детальні відео і фотоматеріали за посиланням в якому показано, переповнені каналізацією колодці, витік каналізацію на зовні та перетікання у сусідній ставок: https://goo.gl/24PZ4o
P.S. готовий долучитися до розслідування, показати на місцевості усі проблемні місця.

13.02.2018, 10:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.02.2018, 10:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.02.2018, 15:12 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

15.03.2018, 16:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Юрію Володимировичу! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку впродовж трьох місяців. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

16.03.2018, 10:29 Спростування виконання Заявником.

Не розумію, що надані вами фото характеризують. Бачі сніг, бачу ”замилині” картинки. По факту каналізаційні витоки досі існують, ніхто їх не усунув. Дивує цинічна відповідь Криворізької державної адміністрації, а саме ”на каналізаційній мережі існує порив, але у зв’язку з погодними умовами його не можливо ліквідувати”. Цінічність у тому, що вона не просто існує, а вже декілька років там витікає каналізація і про це чудово знає місцева Новопільська сільрада і нічого не робить. НЕ ВИКОНАНО.

Статус: Відхилено Заявником