Звернення № 2368

#2368 створено 13 Лютого 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Волковича, 14/1, Чернігів, Чернігівська область, Україна, 14000
Координати сміттєзвалища: 51.52609918042, 31.280908081681
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Березня 2018

В РОБОТІ

За вказаною адресою знаходяться занедбані металеві контейнери. Один з них спалений, інші пошкоджені, контейнери ніхто не доглядає. Внаслідок чого утворилось стихійне сміттєзвалище на території, яку ніхто не прибирає. Ця занедбана територія є єдиним шляхом до шкіл №28, 33, дитячих дошкільних закладів для жителів мікрорайону Єськова міста Чернігова.

13.02.2018, 10:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.02.2018, 10:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2018, 10:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2018, 10:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 12.02.2018 за №2368 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
Відповідно до інформації виконавчого комітету Чернігівської міської ради контроль за станом благоустрою території міста Чернігова, підтриманням чистоти та порядку здійснює комунальне підприємство «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради у встановленому законодавством порядку.
Станом на 27.02.2018, територія, вказана у Вашому зверненні, приведена у належний стан.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 12.03.2018р. №02-22/11-П) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь