Звернення № 2367

#2367 створено 13 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Віталія Матусевича, 47, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.904446590399, 33.410114329308
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Березня 2018

ВИКОНАНО

У моєму зверненні 2356 від 07.02.18: Іще 19.12.17 зрізали гілки з дерев і засмітили весь двір. Тепер це суцільне звалище, допущено помилку у адресі звалища. Воно по вул. Матусевича б.47

13.02.2018, 10:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.02.2018, 10:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.02.2018, 15:11 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.02.2018, 16:46 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Людмило Федорівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку впродовж трьох місяців. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.02.2018, 22:17 Підтвердження виконання Заявником.

Щиро дякую! Гілля прибрали!

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником