Звернення № 2366

#2366 створено 12 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Харківська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.631111, 37.694636
Відповідальний: Харківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

В РОБОТІ

после уборки листвы в поселке Ковшаровка, листья были свезены в частный сектор и вывалены вдоль огородов жителей. сбор данной листвы проходил не за долго до снегопадов. И после кратковременной оттепели кучи листьев были обнаружены проходящими жителями.

12.02.2018, 13:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 13:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.03.2018, 11:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.03.2018, 11:17 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища в смт Ківшарівка Куп’янської міської ради Харківської області за координатами 49.631111 та 37.694636, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України..
Вирішення питань у сфері поводження з відходами, ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про відходи», відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів.
Відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян», з метою невідкладного вжиття заходів з організації відповідної роботи щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, Департаментом за належністю направлено листи до Куп’янської міської ради, Державної екологічної інспекції у Харківській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.
Про подальше Вас буде проінформовано додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

03.03.2018, 12:28 Спростування виконання Заявником.

Мусор до сих пор не убран

Статус: Відхилено Заявником

26.04.2018, 14:41 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Харківська обласна державна адміністрація

Департаментом екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) додатково розглянуто Ваше звернення щодо утворення стихійного сміттєзвалища в смт Ківшарівка Куп’янської міської ради Харківської області за координатами 49.631111 та 37.694636, яке надійшло з Міністерства екології та природних ресурсів України..
Згідно з отриманими Департаментом даними від Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, за вказаними координатами земельну ділянку виділено під забудову приватній особі. Землевласник зберігає на вказаній території опале листя для використання на власні потреби у якості добрива. У зв’язку з чим, факт порушення вимог санітарного законодавства не підтверджено.
Одночасно, за інформацією Куп’янської районної державної адміністрації, комісією Курилівської сільської ради розглянуто порушене у зверненні питання. Було проведено роз’яснювальну роботу щодо санітарного стану та обов’язків землевласників з питань складування відходів.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника