Звернення № 2365

#2365 створено 12 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Червонополянська вулиця, 1А, Запоріжжя, Запорізька область, Україна, 69000
Координати сміттєзвалища: 47.85188, 35.194226
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

В РОБОТІ

Сиихійне звалище

12.02.2018, 14:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.02.2018, 07:59 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.03.2018, 09:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області.

Статус: Надано відповідь

06.03.2018, 14:04 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надано Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь

06.04.2018, 09:59 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Районною адміністрацією Запорізької міської ради по Шевченківському району

Статус: Надано відповідь