Звернення № 2363

#2363 створено 12 Лютого 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Шпола, Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.01667708407, 31.421280077338
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

В РОБОТІ

звалище мусору в лісопосадці, що розташовується на за межами населенного пункту міста Шполи Черкаської області, на землях запасу, що перебувають у розпорядженні Черкаської ОДА .

12.02.2018, 14:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця