Звернення № 2362

#2362 створено 12 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Кільцева дорога, Львівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 49.803659, 24.150974
Відповідальний: Львівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

мусор в річці під естакадою

12.02.2018, 14:24 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:24 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Львівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.03.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено