Звернення № 2361

#2361 створено 12 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0806, Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.84613597731, 35.205622594804
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище знаходиться за адресою: місто Запоріжжя, Дніпровський р-н, бул.Вінтера, у дворі будинків N 34 та 36, з боку вулиці Турбінної.

12.02.2018, 14:25 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:25 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.02.2018, 08:00 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

22.02.2018, 14:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

05.03.2018, 09:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Інспекцією з благоустрою Запорізької міської ради

Статус: Надано відповідь