Звернення № 2357

#2357 створено 12 Лютого 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Буди, Чернігівська область, Україна, 16762
Координати сміттєзвалища: 50.735950965239, 32.286010086536
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

В РОБОТІ

Стихииная свалка. Ичнянский национальный парк. Публикуется повторно, так как не было выполнена уборка мусора, даже после штрафа леснику Прилуцкого лесхоза.

12.02.2018, 14:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:26 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.03.2018, 10:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.03.2018, 10:27 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 07.02.2018 за №2357 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Державної екологічної інспекції у Чернігівській області порушене у зверненні питання розглядалось у жовтні 2017 року. Встановлено, що стихійне звалище утворено громадянами с.Буди Ічнянського району. За наполяганням Держекоінспекції силами ДП «Прилуцьке лісове господарство» звалище було ліквідовано. Будянському сільському голові було надано припис щодо вжиття додаткових заходів для недопущення несанкціонованого розміщення відходів на прилеглих територіях.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 12.03.2018р. №02-22/10-П) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь