Звернення № 2356

#2356 створено 12 Лютого 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Героїв АТО, 46, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.904576051267, 33.410157244653
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

ВИКОНАНО

Іще 19.12.17 зрізали гілки з дерев і засмітили весь двір. Тепер це суцільне звалище.

12.02.2018, 14:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.02.2018, 15:07 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

27.02.2018, 16:45 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Людмило Федорівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію! Просимо поставити відмітку впродовж трьох місяців. Дякуємо :).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

27.02.2018, 19:41 Підтвердження виконання Заявником.

Щиро дякую! Майже одразу після мого звернення приїхали робітники і прибрали гілля та сміття.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником