Звернення № 2355

#2355 створено 12 Лютого 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Комишани, Херсонська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 46.641540392295, 32.478246688843
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище більше 100 тисяч тонн в кар’єрі за площею один кілометр біля водозабірної свердловини для селища Приозерне та дитсадком номер 71.

12.02.2018, 14:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

12.02.2018, 14:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.03.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

01.11.2018, 15:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.11.2018, 15:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня.

Шановний Валентине Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 2355.

З Повагою,
Херсонська обласна державна адміністрація


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

05.11.2018, 19:48 Спростування виконання Заявником.

Слів немає, не чого не зробили пройшов майже рік!!!

Статус: Відхилено Заявником