Звернення № 2354

#2354 створено 6 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Велика Кільцева дорога, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.518112, 30.41359
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 8 Березня 2018

В РОБОТІ

сміттєзвалище в лісі. прошу прибрати

06.02.2018, 12:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.02.2018, 12:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця