Звернення № 2344

#2344 створено 6 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.524712, 30.39446
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 8 Березня 2018

В РОБОТІ

смітник в лісі. завозять машинами і скидають поруч з ветеранським санаторієм. було десь 10 куп сміття.

06.02.2018, 13:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.02.2018, 13:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця