Звернення № 2333

#2333 створено 2 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Новий Світ, 44, Тернопіль, Тернопільська область, Україна, 46002
Координати сміттєзвалища: 49.56762, 25.589748
Відповідальний: Тернопільська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 4 Березня 2018

ВИКОНАНО

Стихійне сміттєзвалище. На перетині вулиці Новий Світ та вулиці Новий Світ-бічна.

02.02.2018, 12:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

02.02.2018, 12:55 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.02.2018, 11:33 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.02.2018, 15:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Тернопільська обласна державна адміністрація

Державною екологічною інспекцією в області обстежено вказану у зверненні земельну ділянку на перехресті вулиць Новий Світ та Новий Світ-бічна у м.Тернопіль.
На час обстеження, 19 лютого 2018 року, за вказаними у зверненні координатами несанкціонованого розміщення побутових відходів не виявлено

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

02.03.2018, 10:36 Підтвердження виконання Заявником.

Сміття прибрано.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником