Звернення № 2324

#2324 створено 6 Лютого 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Університетська, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.497812072905, 30.240783467889
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Березня 2018

В РОБОТІ

№2. Знову в лісі біля Університетської.

06.02.2018, 17:26 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.02.2018, 17:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.02.2018, 12:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні