Звернення № 2323

#2323 створено 6 Лютого 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Університетська, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.498383211121, 30.241312533617
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Березня 2018

ВИКОНАНО

Добрий день. В м.Ірпінь стихійні та незаконні сміттєзвалища знаходяться повсюди, починаючи від меж міста. Тому якщо їх зафіксувати на карті, це будуть суцільні поля навколо Ірпеня на всі боки. Викладаю те, що сфотографувала в районі вул.Університетська за 20 хв.

06.02.2018, 17:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.02.2018, 17:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.02.2018, 12:05 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.03.2018, 11:58 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Листом від 20.02.2018 № 05-29/442 Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що лісові насадження, за вказаними координатами, знаходяться в постійному користуванні ДП «Київський лісгосп». Спеціалістами ДП «Київський лісгосп» проведено обстеження місця стихійного сміттєзвалища і підтверджено факт порушення лісового законодавства не встановленими особами.
Несанкціоноване сміттєзвалище буде ліквідоване при покращенні погодних умов.

Статус: Надано відповідь

17.04.2018, 14:38 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Стихійне сміттєзвалище ліквідовано.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

17.04.2018, 14:49 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником