Звернення № 2322

#2322 створено 6 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Грушевського, Лисичанськ, Луганська область, Україна, 93100
Координати сміттєзвалища: 48.921303885394, 38.417953088888
Відповідальний: Луганська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 8 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Редакція сайту/газети ЗАРАЗ.ІНФО https://zaraz.info/
Просить вжити заходи по ліквідації стихійного сміттєзвалища розташованого:
в місті Лисичанськ Луганської області,
в районі вулиці Грушевського, навпроти будинків 71,73, 75 (через дорогу).

Координати розташування стихіного сміттєзвалища: 48.92130388539426, 38.41795308888777.

Додаток: фотографії стихіного сміттєзвалища

06.02.2018, 17:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.02.2018, 17:29 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

14.02.2018, 11:16 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

01.03.2018, 08:48 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації розглянуло ваше звернення щодо вияву стихійного сміттєзвалища у
м. Лисичанськ в районі вул. Грушевського, навпроти будинків 71,73,75 за координатами 48.921303885394, 38.417953088888 та повідомляє наступне.
З метою вирішення зазначеного питання та перевірки викладених у листі фактів управлінням було направлено відповідні листи до Лисичанської міської ради та Державної екологічної інспекції у Луганській області.
Державна екологічна інспекція у Луганській області листом від 21.02.2018 № 9-х/1 повідомила, що 21.02.2018 проведено перевірку Лисичанської міської ради Луганської області на предмет наявності вищезазначеного звалища. В ході перевірки факти, зазначені у зверненні, підтвердилися повністю. За результатами перевірки Лисичанській міській раді надано припис щодо ліквідації виявленого несанкціонованого сміттєзвалища.
Лисичанська міська рада листом від 21.02.2018 № 76-04-х-114/8 повідомила, що представниками виконавчих органів міської ради 21.02.2018 було проведено комісійне обстеження в районі будинків № 71,73,75 по вул. Грушевського, в результаті якого виявлено несанкціоноване сміттєзвалище на території близько 65 м2, орієнтовним обсягом 23 м3, яке складається із побутових відходів.
Причиною утворення зазначеного сміттєзвалища є відмова мешканців приватного сектору прилеглих вулиць укладати договори із спеціалізованим підприємством на централізований вивіз побутових відходів.
Зазначене питання було розглянуто на засіданні комісії з питань поводження з безхазяйними відходами, за результатами якого було прийнято рішення повторно організувати роботу з населенням по укладанню договорів, за її результатами встановити контейнери для тимчасового зберігання ТПВ та ліквідувати несанкціоноване сміттєзвалище при настанні сприятливих погодних умов.
Про вжиті заходи з ліквідації зазначеного сміттєзвалища Лисичанською міською радою управлінням буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

04.05.2018, 10:24 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації на ваше звернення щодо вияву несанкціонованого сміттєзвалища у м. Лисичанськ, в районі будинків № 71, 73, 75 по вул. ім. Грушевського додатково повідомляє наступне.
Згідно листа Лисичанської міської ради від 23.04.2018 № 182-04-Х-114/8 зазначене сміттєзвалище з урахуванням технічних можливостей та заходів безпеки (територія є зсувною зоною) ліквідовано.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити або спростувати факт ліквідації стихійного сміттєзвалища через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

20.08.2018, 09:57 Спростування виконання Заявником.

Стихійне звалище сміття 48.92130388539426, 38.41795308888777 - НЕ ЛІКВІДОВАНО!

В місті Лисичанську і Луганськоій області не ведеться системна розяснювальна робота про шкоду довкіллю і людині від стихійних звалищ сміття. Також не сайті Державної екологічної інспекції у Луганській області http://deilg.gov.ua/ не має розяснень як користуватися https://ecomapa.gov.ua/

Статус: Відхилено Заявником

08.11.2018, 16:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Луганська обласна державна адміністрація

Зважаючи на спростування Вами інформації про ліквідацію сміттєзвалищ за зверненням № 2322-ЗГ/ЕКМ у системі електронного сервісу Міністерства екології та природних ресурсів «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ», Управлінням екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Управління) було направлено відповідного листа до Державної екологічної інспекції у Луганській області (далі – Інспекція) щодо здійснення повторної перевірки на предмет дотримання Лисичанською міською радою природоохоронного законодавства у сфері поводження з відходами за наступним зверненням:
- від 06.02.2018 № 2322-ЗГ/ЕКМ, заявник Хапчук Володимир Євгенович, за адресою: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, в районі будинків № 71, 73, 75 по вул. ім. Грушевського, координати 48.92130388539426, 38.41795308888777.
За інформацією Інспекції (лист від 12.10.2018 № 808/01-03-15), відносно Ваших звернень Інспекцією в межах свої повноважень були виконані заходи державного нагляду (контролю) дотримання вимог природоохоронного законодавства з ліквідації виявлених сміттєзвалищ, складено акт та надано припис, який, за даними повторної перевірки, не виконано. Посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. Однак, згідно прикладеного до листа Інспекції акту повторної перевірки від 23.04.2018, ліквідацію зазначеного у Вашому зверненні сміттєзвалища виконано.
Враховуючи зазначене, просимо підтвердити або спростувати факт ліквідації сміттєзвалища за вищевказаними координатами через сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ».


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

11.11.2018, 09:34 Спростування виконання Заявником.

Стихійне звалище сміття 48.92130388539426, 38.41795308888777 - НЕ ЛІКВІДОВАНО! Люди продовжують звалювати сміття!

Нажаль в ”Підверджені або спростуванні виконання” не можливо додати фото/відео доказ.

В місті Лисичанську виконкомом міськради і в Луганськоій області не ведеться системна розяснювальна робота про шкоду довкіллю і людині від стихійних звалищ сміття.

Також не сайті екоінспекції у Луганській області http://deilg.gov.ua/ не має розяснень, як користуватися https://ecomapa.g

Статус: Відхилено Заявником