Звернення № 2321

#2321 створено 6 Лютого 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: площа Перемоги, 3, Київ, Україна, 01135
Координати сміттєзвалища: 50.446667, 30.490818
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 8 Березня 2018

НЕ ВИКОНАНО

не можу сказати доброго ранку!, бо третій день поспіль проходячи біля трамвайної зупинки, що знаходиться майже в центрі міста ось таке стихійне сміттєзвалище.
напередодні 29.01.18 звертався в управління контролю за благоустроєм реакція "0".
30.01.18 звернувся до укр споживстандарту, щодо зупинку громадського транспорту, яка перетворилася на сміттєзвалище в центрі міста. Відреагували! звернення зафіксовано, сміттєзвалище стає стихійним, відповідь буде у передбачений законом термін...
Київ європейське місто.
Наполягаю на проведенні службового розслідуванні, та притягнення до адміністративної відповідальності балансоутримувача в особі відповідальних осіб, що невиконання ними покладених на них службових обов'язків.
З повагою,
Терещук Петро Олександрович.

06.02.2018, 17:29 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

06.02.2018, 17:30 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.03.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено