Звернення № 2295

#2295 створено 28 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Ярмолинці, Хмельницька область, Україна, 32100
Координати сміттєзвалища: 49.179702878833, 26.843520747498
Відповідальний: Хмельницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Лютого 2018

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище розташоване прямо за автомагазином ”Автомаг”. Поруч з автомагазином є СТО, невеличкий магазин продуктів та вуличний туалет, біля якого продавець продуктового магазину регулярно спалює сміття (целофанові пакети, упаковки та пластикові пляшки). Безпосередньо за будівлею автомагазину можна знайти безліч сміття. Станом на грудень 2017 року тут були помічені старі автомобільні шини, тверді побутові відходи (целофан, ПЕТ-пляшки, бите скло, старі холодильники, підгузки, різноманітні шматки пластмаси, батарейки, лампочки, флакони від аерозолей та банки від фарб і олив). Реальний розмір звалища важко оцінити, так як сміття рівномірно розкидане серед дерев та кущів.
Звертаюся з проханням:
1) Прибрати дане несанкціоноване звалище.
2) Зобов’язати власників автомагазину, СТО та продуктового магазину викидати сміття у відповідні баки та сплачувати за вивіз даного сміття.
3) Провести роз’яснювальні бесіди щодо шкідливого впливу на здоров’я та довкілля спалювання сміття, а також викидання небезпечних відходів (батарейок, люмінісцентних ламп, мастил, фарб, тощо).
4) Компенсувати шкоду яка завдана довкілю через спалювання та неналежну утилізацію відходів.

28.01.2018, 03:36 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.01.2018, 03:37 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.01.2018, 09:29 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

13.02.2018, 12:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Хмельницька обласна державна адміністрація

Територія біля вказаного магазину та сусідніх установ прибрана, стихійного складування сміття не виявлено


Документи:

Статус: Надано відповідь