Звернення № 2278

#2278 створено 28 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Херсонська, 100В, Каланчак, Херсонська область, Україна, 75800
Координати сміттєзвалища: 46.269976, 33.283432
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Лютого 2018

НЕ ВИКОНАНО

Ще одне нелегальне сміттєзвалище в моєму населеному пункті. Знаходиться, майже, одразу при головному в'їзді (праворуч, якщо їхати в напрямку центру міста) Не знаю точної історії утворення цієї ями. Займає досить велику площу. Туди скидують сміття через те що це дуже зручно (розташування) . На тому місці, щось на кшталт зупинки для автомобілів де можна перевірити справність авто, тому доступ до цієї ями, навіть, дуже зручний, можна пд'їхати і все разом скинути.

28.01.2018, 03:44 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.01.2018, 03:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.02.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено