Звернення № 2273

#2273 створено 28 Січня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Владислава Трепка, 12/4, Чернівці, Чернівецька область, Україна, 58000
Координати сміттєзвалища: 48.278186970427, 25.944794565439
Відповідальний: Чернівецька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 27 Лютого 2018

В РОБОТІ

Біля сміттєвих вже декілька років накопичується сміття у вигляді новорічних ялинок, старих меблів, залишків ремонтів і т.п. Це сміттєзвалище розташоване поруч з дитячим майданчиком.

28.01.2018, 03:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

28.01.2018, 03:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

28.02.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

28.03.2018, 16:18 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.03.2018, 16:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернівецька обласна державна адміністрація

Відповідь на звернення.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника