Звернення № 2264

#2264 створено 17 Січня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Софії Русової, 3, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.385486356794, 30.626213550568
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Лютого 2018

НЕ ВИКОНАНО

Напроти дома по вул Чавдар 28 знаходиться зупинка автобусу. Біля неї та вниз на спуску по бетоним плитам є звалище сміття. Додатково потрібно встановити контейнер для побутових відходів на зупинці, бо там немає жодного. І багато людей вертаючись з відпочинку на озерах лишають його в вказаному місці. Дуже дякую, готовий долучитись до прибирання! :-)

17.01.2018, 12:45 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.01.2018, 12:46 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.02.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено