Звернення № 2257

#2257 створено 17 Січня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Інгульська вулиця, 19А, Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25000
Координати сміттєзвалища: 48.526774065558, 32.241626679788
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Лютого 2018

В РОБОТІ

кадастровий номер земельної ділянки, ПЗС 3510100000:17:108:0068,
саме державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища
мають всі можливості для визначення власника земельної ділянки, на якій вчинено порушення
ст.53 КУпАП, статей 87-90 Водного кодексу України та ст.60 Земельного кодексу України,
за допомогою використання публічної кадастрової карти http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
або шляхом направлення письмового запиту до відповідного Управління земельних ресурсів. Нагадую,
що саме компетенцією Інспекції, а не органів місцевого самоврядування, є здійснення державного нагляду
(контролю) за додержанням вимог законодавства, зокрема, щодо охорони, раціонального використання
та відтворення вод і відтворення водних ресурсів та охорони земель.

17.01.2018, 12:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.01.2018, 12:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

29.01.2018, 15:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

02.02.2018, 15:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Відповідь надано листом від 01.02.,2018


Документи:

Статус: Надано відповідь