Звернення № 2245

#2245 створено 16 Січня 2018

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: Запорізька область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.796465160386, 35.081569924951
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Лютого 2018

В РОБОТІ

Звалище водіїв та маршруточників.

16.01.2018, 15:48 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.01.2018, 15:48 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2018, 14:50 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.01.2018, 11:21 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Державною екологічною інспекцією у Запорізькій області

Статус: Надано відповідь

15.02.2018, 08:39 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надана Запорізькою районною державною адміністрацією Запорізької області

Статус: Надано відповідь