Звернення № 2240

#2240 створено 16 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Центральна, Мирне, Запорізька область, Україна, 72350
Координати сміттєзвалища: 46.94697258479, 35.436065085232
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Лютого 2018

В РОБОТІ

Дане сміття досить довго вже знаходиться в цьому місці. Також є поряд з гаражами. Просимо прибрати та навести лад.

16.01.2018, 15:47 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.01.2018, 15:47 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2018, 12:54 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.02.2018, 16:50 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Відповідь надано Мелітопольською районною державною адміністрацією Запорізької області

Статус: Надано відповідь