Звернення № 2234

#2234 створено 11 Січня 2018

1

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Т0420, Дніпропетровська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 47.783915571218, 34.766728878021
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 10 Лютого 2018

НЕ ВИКОНАНО

Лицами кавказкой национальноси не однократно выкидается отходы животноводческой бойни (кишки, копыта, и т.д.) на данный момент,визуально предполагаю около 10тон выкинутых отходов

11.01.2018, 16:17 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

11.01.2018, 16:17 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2018, 12:06 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.02.2018, 10:22 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено в Томаківському районі (Т-0420) та розташовано за координатами 47.783915571218 й 34.766728878021. Згідно з інформацією Томаківської райдержадміністрації, представниками виконавчого комітету Томаківської селищної ради Томаківського району здійснено обстеження території за вказаними у зверненні координатами. За результатами обстеження у с. Катьощине Томаківського району виявлено сміттєзвалище.
За даними Томаківської райдержадміністрації, з метою вирішення зазначеного питання проведення робіт з ліквідації вказаного сміттєзвалища Томаківською селищною радою Томаківського району заплановано найближчим часом з урахуванням сприятливих погодніх умов.
Також, на адресу Марганецького міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Томаківського відділення поліції Нікопольського відділу поліції ГУНП України у Дніпропетровській області направлено листи щодо необхідності вжиття заходів в межах компетенції.
Крім того, Томаківською райдержадміністрацією проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Томаківській райдержадміністрації, за результатами якої рекомендовано:
- Марганецькому міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області визначити місце для утилізації виявлених відходів тваринного походження з дотриманням усіх санітарних норм;
- Державній лікарні ветеринарної медицини у Томаківському районі надати методичну допомогу Томаківській селищній раді Томаківського району стосовно порядку безпечної утилізації біологічних відходів;
- Томаківській селищній раді Томаківського району провести заходи з утилізації відходів тваринного походження;
- Томаківському відділенню поліції Нікопольського відділу поліції ГУНП України у Дніпропетровській області забезпечити вжиття заходів по виявленню осіб, якими було утворено несанкціоноване звалище біологічних відходів;
- Томаківській селищній раді Томаківського району вивчити необхідність, доцільність та можливості: придбання та встановлення на території громади крематорію для утилізації відходів тваринного походження; встановлення засобів відеоспостереження на в’їзді/виїзді із села та в районі виявленого сміттєзвалища; запровадження обов’язкової реєстрації приватними домогосподарствами наявної великої рогатої худоби, свиней та інших сільськогосподарських тварин з метою забезпечення Державною лікарнею ветеринарної медицини у Томаківському районі повного контролю за забоєм тварин.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

24.02.2018, 10:46 Спростування виконання Заявником.

ни чего не выполняется а отходы увеличиваются. меня за это обращения избил (фамилию не знаю) зовут Карен проживает в с.Аностасовка 23.02.2018 есть заявление в полицию.Даный человек угрожал мне и моей семье. прошу помощи о защите

Статус: Відхилено Заявником