Звернення № 2233

#2233 створено 10 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Лишня, Київська обл., Україна, 08063
Координати сміттєзвалища: 50.300347, 29.959213
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

ВИКОНАНО

Сміття у лісі, прошу усунути.

10.01.2018, 11:22 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 11:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.01.2018, 12:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.02.2018, 11:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

На виконання доручення Київської обласної державної адміністрації від 10.01.2018 № М 14.80.2 департаментом екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації розглянуто звернення гр. Мельниченко С.В. від 10.01.2018 № 2233-ЗГ/ЕКМ, щодо виявлення стихійного сміттєзвалища за координатами 50.300347,29.959213 та повідомляє.
Листом від 01.02.2018 № 14.24.5 Макарівська райдержадміністрація повідомила, що земельна ділянка за координатами 50.300347,29.959213 належить ДП «Макарівське лісове господарство».
31.01.2018 представниками Лишняковської сільської ради спільно з представниками ДП «Макарівське лісове господарство» здійснено обстеження території вказаної земельної ділянки та прийнято рішення ліквідувати стихійне сміттєзвалище до 20 лютого 2018 року.

Статус: Надано відповідь

07.02.2018, 16:56 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

тихійне сміттєзвалище ліквідоване

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

07.02.2018, 17:16 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником