Звернення № 2232

#2232 створено 10 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Пушкінська, Березівка, Одеська область, Україна, 67301
Координати сміттєзвалища: 47.199801, 30.926485
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

В РОБОТІ

сміттєзвалище у деревах біля зупинки

10.01.2018, 10:03 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.02.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

25.07.2018, 11:03 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.07.2018, 11:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Ваше звернення направлено за належністю до Державної екологічної інспекції в Одеській області та місцевої районної державної адміністрації для здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства, вжиття необхідних заходів реагування та ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища.

Статус: Надано відповідь

17.08.2018, 15:18 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

-

Статус: Надано відповідь