Звернення № 2231

#2231 створено 10 Січня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Т2407, Черкаська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 48.975829689634, 31.000414984301
Відповідальний: Черкаська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

В РОБОТІ

Єрківським комунальним господарством, Єрківської ОТГ на протязі двох місяців (за даними місцевих жителів) організовано скид каналізаційних стоків у річку Шполка ,приблизно 400 метрів кубічних за добу. При перевірці Шостаківських очисних споруд , виявлено що споруди не очищають канстоки Катеринополя , а безпосередньо скидають їх у р. Тікич. Прохання щоб перевірку здійснили некорумповані інспектори.

10.01.2018, 10:13 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.02.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

14.02.2018, 15:30 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

14.02.2018, 15:31 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Обласною державною адміністрацією розгянуто звернення гр. Прилуки В. Г. Для вирішення порушеного питання в межах повноважень були надані відповідні доручення структурним підрозділам ОДА, Головному управлінню Держгеокадастру в області та Державній екологічній інспекції в області. Також копію звернення було направлено до органів місцевого самоврядування для вжиття заходів в межах повноважен


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.03.2018, 12:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Черкаська обласна державна адміністрація

Здійснення державного нагляду (контролю) за своєчасністю та повнотою виконання заходів місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування щодо запобігання забрудненню земель хімічними і радіоактивними речовинами, відходами, стічними водами належить до повноважень Державної екологічної інспекції в області
(пункт 4.2 Положення про Державну екологічну інспекцію у Черкаській області).
З огляду на вищезазначене інформацію виконавчого комітету Єрківської селищної ради стосовно вирішення піднятого у зверненні питання направлено до Державної екологічної інспекції в області для вжиття відповідних заходів реагування в межах повноважень.

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника