Звернення № 2230

#2230 створено 10 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Миколи Міхновського, 2, Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.525760094596, 35.024315156043
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

НЕ ВИКОНАНО

Прошу прибрати сміттезвалище за адресою вулиця Миколи Міхновського, 2, Дніпро́. Там в 20 м дитячий майданчик. Дякую.

10.01.2018, 10:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:13 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2018, 11:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

08.02.2018, 10:19 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено по вул. Миколи Міхновського, 2 м. Дніпро та розташовано за координатами 48.525760094596 й 35.024315156043. Згідно з інформацією виконавчого комітету Індустріальної районної у місті Дніпрі ради, на адресу ТДВ “Дніпрокомунтранс” направлено листа щодо необхідності вжиття заходів з ліквідації негабаритного сміття. Крім того, вивіз гілок буде здійснено підрядною організацією відділу комунального господарства Індустріальної районної у місті Дніпрі ради за наявності фінансування.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.05.2018, 13:27 Спростування виконання Заявником.

Добрый день, мусора по данному адресу стало еще больше. Есть фотография, но к сожелению не могу прекрепить в ответе.

Спасибо

Статус: Відхилено Заявником