Звернення № 2228

#2228 створено 10 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київська обл., Україна
Координати сміттєзвалища: 50.710706, 30.669519
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

ВИКОНАНО

Прошу посприяти ліквідації стихійного звалища в селі. Голова відмовляється його ліквідувати!!!

10.01.2018, 10:12 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:12 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.01.2018, 12:46 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

30.01.2018, 12:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

стихійнесміттєзвалище буде ліквідоване при покращенні погодних умов.
В свою чергу Департаментом екології та природних умов направлено лист до Державної екологічної інспекції в Київській області із метою здійснення перевірки та притягнення винних до відповідальності (надання припису-щодо ліквідації та накладення штрафу)

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.01.2018, 15:37 Підтвердження виконання Заявником.

Виконано

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником