Звернення № 2227

#2227 створено 10 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Грузинська, 27, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.41014, 30.67074
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

НЕ ВИКОНАНО

Вітаю! На перетині Харківського шосе 172 і вул. Грузинської помітила цю ділянку, завалену побутовими відходами. Будь ласка, очистіть цю територію і вжийте заходів для недопущення повторного накопичення сміття (сміттєві баки, пункт збору сміття, надійна огорожа, притягнення власника/розпорядника ділянки до відповідальності). Дуже дякую!

10.01.2018, 10:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

10.02.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено