Звернення № 2226

#2226 створено 10 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Чернігівська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 51.372486, 31.254154
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

В РОБОТІ

Прошу вжити заходів щодо усунення стихійного звалища в с. Іванівка, та сприяти запобіганню вторинного засмічення територій.

10.01.2018, 10:11 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

07.02.2018, 14:58 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.02.2018, 15:00 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 10.01.2018 за №2226 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За результатами засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами Чернігівської райдержадміністрації встановлено, що земельна ділянка, на якій виявлено несанкціоноване сміттєзвалище, перебуває в постійному користуванні ДП «Чернігіврайагролісгосп».
Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області надано припис керівнику ДП «Чернігіврайагролісгосп» щодо ліквідації вищезазначеного звалища відходів в термін до 12.02.2018.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 06.02.2018р. №02-22/2-Т) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь