Звернення № 2225

#2225 створено 10 Січня 2018

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Суми, Сумська область, Україна, 40000
Координати сміттєзвалища: 50.93004491872, 34.730591475964
Відповідальний: Сумська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 9 Лютого 2018

В РОБОТІ

Стихійне сміттєзвалище, яке ” маскує” звалище заборонених до використання пестицидів (близько 22 тон.)

10.01.2018, 10:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

10.01.2018, 10:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.01.2018, 09:23 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

07.02.2018, 09:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Сумська обласна державна адміністрація

За результатами розгляду звернення від 08.01.2018 № 2225 щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища на території міста Суми за координатами 50.93004491872, 34.730591475964, повідомляємо.
За наданими Вами у зверненні координатами сміттєзвалище розташовано на території зруйнованого складу колишнього КСП «Тепличний».
На даний час слідчим відділом Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області проводиться досудове розслідування по кримінальному впровадженню за фактом виявлення незаконного захоронення на земельній ділянці колишнього КСП «Тепличний» непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин (далі - НЗП). Також, вирішується питання щодо встановлення власника зазначених НЗП.
Зазначаємо, відповідно до нормативних актів України, утилізація, знешкодження, вивезення НЗП здійснюються підприємствами, що мають ліцензію на провадження господарської діяльності з небезпечними відходами. За інформацією Міністерства екології та природних ресурсів України станом на 01.02.2018 на території України відсутні організації, що утилізують НЗП.

Статус: Надано відповідь