Звернення № 2207

#2207 створено 4 Січня 2018

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Крехаїв, Чернігівська область, Україна, 17073
Координати сміттєзвалища: 50.78638, 30.80163
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 15 Лютого 2018

В РОБОТІ

Сміттєзвалище біля лісу, великі об‘єми. Сміття викинуте місцевими жителями у зв‘язку з тим, що в селі відсутній договір на вивезення сміття з відповідним комунальним підприємством.

04.01.2018, 12:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

16.01.2018, 15:23 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

09.02.2018, 12:01 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

09.02.2018, 12:03 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 16.01.2018 за №2207 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Козелецької райдержадміністрації, проведено комісійний виїзд з метою перевірки та виявлення за вказаними у зверненні координатами стихійного сміттєзвалища. В результаті обстеження факти несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів на згаданій території підтвердились.
Станом на 05.02.2018 вищевказане сміттєзвалище ліквідоване.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 08.02.2018р. №02-22/4-Н) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь