Звернення № 2191

#2191 створено 26 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Базавлуцька, 63, Нікополь, Дніпропетровська область, Україна, 53200
Координати сміттєзвалища: 47.576849, 34.430415
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 25 Січня 2018

В РОБОТІ

як не крути, але люди ворог самим собі.

26.12.2017, 10:14 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

26.12.2017, 10:14 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

27.12.2017, 12:02 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

25.01.2018, 18:06 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня. Департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації розглянуто Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища, що виявлено по вул. Базавлуцька, 63 м. Нікополь та розташовано за координатами 47.576849 й 34.430415. З метою здійснення контролю за додержанням законодавства у сфері поводження з відходами й формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища Ваше звернення було направлено до виконавчого комітету Нікопольської міської ради для здійснення перевірки викладених у зверненні фактів, притягнення до відповідальності винних осіб та вжиття невідкладних заходів реагування стосовно ліквідації виявленого сміттєзвалища.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника