Звернення № 2186

#2186 створено 20 Грудня 2017

1

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Лупицька, Бобровиця, Чернігівська область, Україна, 17402
Координати сміттєзвалища: 50.744573931607, 31.381821267323
Відповідальний: Чернігівська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 19 Січня 2018

В РОБОТІ

Прошу відразу звернути увагу, що карта на сайті Мінекології, відповідно до визначених координат, показує неправильну адресу та назву вулиці (фото карти прикладено до звернення). Розташування виявленого місця спалювання сміття через дорогу від магазину Авоська (біля річки) по вул. Незалежності, м. Бобровиця, Чернігівської обл. На прилеглій до комісійного магазину території 17.12.2017 о 10:11 ранку зафіксовано момент спалювання твердих побутових відходів, що добре видно з фото, прикладених до звернення. Вкотре прошу РДА та міськраду міста Бобровиця взяти під контроль явні та очевидні порушення щодо засмічення території міста та постійних випадків спалювання сміття та провести роз’яснювальну роботу з підприємствами, організаціями та мешканцями м. Бобровиця щодо заборони, відповідно до законодавства України та Правил благоустрою
підвідомчої території міської ради м. Бобровиця спалювання сміття та засмічення території.

20.12.2017, 11:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

20.12.2017, 11:04 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

16.01.2018, 14:17 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

16.01.2018, 14:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Чернігівська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації розглянув Ваше звернення щодо виявлення стихійного сміттєзвалища, зареєстроване 20.12.2017 за №2186 в електронному сервісі «Інтерактивна мапа», та повідомляє наступне.
За інформацією Державної екологічної інспекції у Чернігівській області, при обстеженні території, зазначеної у Вашому зверненні, факти несанкціонованого розміщення відходів не підтвердились.
Станом на 09.01.2018 територія прибрана і перебуває у задовільному стані.

Відповідь на звернення (лист Департаменту від 15.01.2018р. №02-22/96-Ш) направлена на зазначену Вами поштову та електронну адреси.


Документи:

Статус: Надано відповідь