Звернення № 2181

#2181 створено 19 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Чуднівська, 104, Житомир, Житомирська область, Україна, 10001
Координати сміттєзвалища: 50.244996, 28.631051
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 18 Січня 2018

ВИКОНАНО

На автобусній зупинці «Агромаш» постійно лежить чимало сміття, у тому числі використаний одяг

19.12.2017, 15:43 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

19.12.2017, 15:44 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.12.2017, 16:51 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

18.01.2018, 11:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» звернення від 19.12.2017 р. за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Звернення направлене за належністю для розгяду в установленому порядку до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

12.02.2018, 10:30 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» звернення від 19.12.2017 р. за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Звернення направлене за належністю для розгяду в установленому порядку до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

23.04.2018, 16:15 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» звернення від 19.12.2017 р. за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Звернення направлене за належністю для розгяду в установленому порядку до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.05.2018, 15:20 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» звернення від 19.12.2017 р. за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання управління повторно звернулось до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

06.06.2018, 16:12 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 19.12.2017 за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання управління повторно звернулося до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

02.07.2018, 12:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 19.12.2017 за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання управління повторно звернулося до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

24.07.2018, 09:40 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.12.2017 за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівська повідомляє наступне.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищевказане та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання управління повторно звернулося до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

31.07.2018, 14:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.12.2017 за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівській повідомляє наступне.
Відповідно до листа управління житлового господарства Житомирської міської ради від 20.07.2018 за № 1-629 дане сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України і зняти з контролю.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

31.07.2018, 14:44 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України від 19.12.2017 за №2181 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться в м. Житомир, вул. Чуднівській повідомляє наступне.
Відповідно до листа управління житлового господарства Житомирської міської ради від 20.07.2018 за № 1-629 дане сміттєзвалище ліквідовано.
Враховуючи вищезазначене просимо підтвердити виконання даного звернення через особистий кабінет електронного сервісу «Інтерактивна мапа» Мінприроди України і зняти з контролю.


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

09.08.2018, 20:04 Підтвердження виконання Заявником.

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником