Звернення № 2175

#2175 створено 17 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Харківське шосе, 152, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.41869, 30.65561
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 16 Січня 2018

НЕ ВИКОНАНО

на зупинці на перехресті вул. Тростянецькоі та Харківського шосе купа не прибраного сміття

17.12.2017, 20:21 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.12.2017, 20:21 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено