Звернення № 2168

#2168 створено 17 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: проспект Будівельників, 14, Каховка, Херсонська область, Україна, 74800
Координати сміттєзвалища: 46.800505, 33.457861
Відповідальний: Херсонська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 16 Січня 2018

В РОБОТІ

Величезна купа будівельного сміття, листя, гілок навалена біля сміттєвих контейнерів вже напротязі 2-3х місяців.

17.12.2017, 20:27 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

17.12.2017, 20:27 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

17.01.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

05.11.2018, 15:28 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

05.11.2018, 15:33 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Херсонська обласна державна адміністрація

Доброго дня.

Шановний Дмитре Володимировичу,

У додатку відповідь на Ваше звернення № 2168.

З Повагою,
Херсонська обласна державна адміністрація


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника