Звернення № 2166

#2166 створено 13 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Івана Франка, Ізмаїл, Одеська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 45.354213, 28.822385
Відповідальний: Одеська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Січня 2018

НЕ ВИКОНАНО

Серед двору будинку 18-а по проспекту Мира, м. Ізмаїла вже другий місяць знаходиться смітник з опавшого листя яке знесли робітники комунальної служби. Будь ласка приберіть це сміття!

13.12.2017, 13:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.12.2017, 13:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Одеська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.01.2018, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено