Звернення № 2165

#2165 створено 13 Грудня 2017

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: 2-ий Чуднівський провулок, 14А, Житомир, Житомирська область, Україна
Координати сміттєзвалища: 50.251448784308, 28.653030730784
Відповідальний: Житомирська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 12 Січня 2018

В РОБОТІ

влада Житомира нічого не робить, щоб ліквідувати
це жахливе звалище на березі р. Камянки, а
мешканці буд.14, що по провулку 2-му Чуднівському,
м.Житомира, окрім сміття та помий, чистять туалет
викидаючи фекалії на схил біля р. Камянки

13.12.2017, 13:05 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.12.2017, 13:05 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

19.12.2017, 11:04 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

12.01.2018, 09:09 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 13.12.2017 р. за №2165 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території м. Житомира повідомляє наступне.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Звернення направлене за належністю для розгяду в установленому порядку до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

18.05.2018, 11:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане на електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 13.12.2017 р. за №2165 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться на території м. Житомира повідомляє наступне.
Відповідно до листа виконавчого комітету Житомирської міської ради від 01.03.2018 р. №25/В-1032-36, питання ліквідації зазначеного сміттєзвалища розглянуто на черговому засіданні постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Житомира (протокол від 13 лютого 2018 року №7).
Комісією прийнято рішення ліквідувати дане сміттєзвалище, а також встановити контейнер для збору твердих побутових відходів за вказаною адресою після настання сприятливих погодних умов, не пізніше квітня 2018 року.
Враховуючи відсутність відповіді щодо здійснення ліквідації вказаного сміттєзвалища, управлінням повторно надіслано лист до виконавчого комітету Житомирської міської ради, з метою отримання зазначеної інформації.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

07.06.2018, 17:51 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації на Ваше звернення, отримане через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» від 13.12.2017 за №2165 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою пров.2-й Чуднівський м.Житомир повідомляємо.
Відповідно до листа Житомирської міської ради від 25.05.2018 року за № 1-574 питання по ліквідації даного сміттєзвалища будуть здійснені силами КП «АТП 0628» Житомирської міської ради в липні-серпні 2018, при наявності фінансування.
Про хід виконання зазначених робіт Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь

05.07.2018, 17:47 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Житомирська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації розглянуло через електронний сервіс «ecomapa.gov.ua» Мінприроди України Ваше звернення від 13.12.2017 за № 2165 про стихійне сміттєзвалище, яке знаходиться за адресою: провулок 2-й Чуднівський, місто Житомир, за наступними координатами:
50.251448784308, 28.653030730784.
Відповідно до п. «и» частини першої ст. 21 та п. «м» ст. 20 Закону України «Про відходи», органи місцевого самоврядування, місцеві державні адміністрації у сфері поводження з відходами забезпечують ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.
Враховуючи вищезазначене та відсутність інформації стосовно вирішення даного питання управління повторно звернулося до Житомирської міської ради та Державної екологічної інспекції в Житомирській області.
Після отримання відповіді Вас буде повідомлено додатково.


Документи:

Статус: Надано відповідь